logo

 

W profilu działalności przedsiębiorstwa znajdują się: ubój, rozbiór i przetwórstwo indyka wraz z konfekcjonowaniem mięsa i wędlin. Zakład stanowi zintegrowany kompleks budynków, zaprojektowanych i wykonanych zgodnie z normami Unii Europejskiej i wyposażony w najnowszy, ciągle modernizowany park maszynowy.

Zakład produkuje ponad 100 asortymentów. Przede wszystkim są to wędzonki, wędliny oraz mięso z indyka:

-Konfekcjonowane mięso indycze, -Kiełbasy suche, -Wędzonki,-Kiełbasy cienkie, -Produkty blokowe, -Kiełbasy grube

Na dobrą markę naszych wyrobów wpływa przede wszystkim wysoka jakość surowców mięsnych i substancji dodatkowych oraz stosowanie sprawdzonej technologii.

Nowoczesne linie produkcyjne pozwalają nam na utrzymanie wysokich standardów, a wdrożony system GHP i GMP oraz HACCP eliminuje zagrożenia oraz gwarantuje rygorystyczne przestrzeganie higieny na wszystkich etapach produkcji oraz zapewnienie właściwej jakości zdrowotnej produkowanych wyrobów.

 


Wysoko wykwalifikowana kadra technologiczna zatrudniona w naszej firmie czuwa nad zachowaniem wszelkich reżimów technologiczno produkcyjnych i higienicznych oraz pracuje nad ciągłym wprowadzaniem nowych wyrobów, które wzbogacają naszą ofertę.

 


 

Firma obsługuje szeroką gamę klientów końcowych począwszy od klientów hurtowych, sklepów wielkopowierzchniowych oraz mało powierzchniowych. Firma dystrybuuje towar do krajów Unii Europejskiej. Specjaliści z działu handlowego pracują nad ciągłym elastycznym dostosowaniem oferty handlowej do potrzeb szybko zmieniającego się rynku i rosnących wymagań odbiorców.

 


 

Przy zakładzie funkcjonuje sklep firmowy, w którym dostępna jest cała gama produkowanych wyrobów.

 


 

Każdego dnia firmowe samochody docierają do klientów z terenu całej Polski. Towar dowożony jest własnym specjalistycznym transportem dostosowanym do przewozu naszych produktów.

Baza transportowa to wizytówka firmy. Stanowią ją 70 samochodów chłodni marki Mercedes.

Dzięki temu nasi kierowcy docierają do odbiorców na czas.

Gwarantuje to świeżość i najwyższą jakość produktów.

 

Firma prowadzi również usługi w zakresie transportu międzynarodowego i posiada własne auta ciężarowe: dwa pojazdy z naczepami typu chłodnia o ładowności 22T (33 euro palety) z zakresem temperatury od -25st.C do +25st.C. oraz sześć pojazdów z naczepami typu plandeka o ładowności 24T, w tym jedna naczepa typu MEGA.


 

Firma jest obecnie w procesie certyfikacji HALLAL i niebawem uzyska, niezbedne pozwolenia.

halal