Obecnie poszukujemy do naszego zakładu w Słupi Kaptulnej:

PRACOWNIKÓW DZIAŁU EKSPEDYCJI - DO PAKOWANIA MIĘSA I WĘDLIN

 

Prosimy o umieszczenie na CV poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez Pani/Pana zgody nie będziemy mogli wykorzystać Pani/Pana danych do celów rekrutacji ani do celów kontaktowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez PPH Ubój i Przetwórstwo Indyka Joanna Giżewska-Chrząszcz z siedzibą w Poznaniu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 26B/233 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Jeśli chce Pani/Pan, abyśmy mogli wykorzystać Pani/Pana CV do następnych rekrutacji, proszę umieścić na CV również poniższą zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez PPH Ubój i Przetwórstwo Indyka Joanna Giżewska-Chrząszcz z siedzibą w Poznaniu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 26B/233 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).