Obecnie poszukujemy do naszego zakładu w Słupi Kaptulnej:

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przyjętej strategii jakościowej w firmie
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej
  • przygotowanie i aktualizacja specyfikacji surowców oraz wyrobu gotowego
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu GMP, GHP, HACCP, standardów BRC/IFS
  • Wdrażanie nowych standardów jakościowych
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych- inspekcja GMP/GHP, system HACCP, standardy BRC/IFS
  • Reprezentowanie firmy podczas kontroli inspekcji urzędowych
  • Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością, technologia żywności i pokrewne).
  • Doświadczenie w dziale kontroli Jakości minimum 2 lata (mile widziane w przemyśle mięsnym)
  • znajomość systemów jakościowych HACCP, standardów BRC/IFS
  • znajomość przepisów prawa żywnościowego EU,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Co oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Praca w systemie 1-zmianowym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość zakwaterowania
  • Prosimy o umieszczenie na CV poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez Pani/Pana zgody nie będziemy mogli wykorzystać Pani/Pana danych do celów rekrutacji ani do celów kontaktowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez PPH Ubój i Przetwórstwo Indyka Joanna Giżewska-Chrząszcz z siedzibą w Poznaniu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 26B/233 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

PRACOWNIKÓW DZIAŁU EKSPEDYCJI - DO PAKOWANIA MIĘSA I WĘDLIN

Prosimy o umieszczenie na CV poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez Pani/Pana zgody nie będziemy mogli wykorzystać Pani/Pana danych do celów rekrutacji ani do celów kontaktowych.

Jeśli chce Pani/Pan, abyśmy mogli wykorzystać Pani/Pana CV do następnych rekrutacji, proszę umieścić na CV również poniższą zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez PPH Ubój i Przetwórstwo Indyka Joanna Giżewska-Chrząszcz z siedzibą w Poznaniu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 26B/233 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).